O nas


Nasza firma powstała z połączenia dwóch kluczowych elementów pasji i ciężkiej pracy przyjaciół, którzy  swoje doświadczenie  zdobywali u  czołowych producentów zarówno silników jak i  łodzi motorowych.

Wieloletnia praca w serwisach łodzi motorowych przyniosła olbrzymie doświadczenie zarówno w naprawach silnikowych jak i  elektronice jachtowej.

Jesteśmy serwisem mobilnym, który dojedzie bezpośrednio do klienta lub w miejce awarii.

Świadczymy usługi specjalnie 24h.

 

Nasz telefon serwisowy działa 24/7

 

+48 505 677 770

 

Jesteśmy dealerem i autoryzowanym serwisem silników :

 

 

 Evinrude Yanmar Lehr 

 

 obsługujemy również silniki marek :

 

 

Mercury Mercruiser Volvo Penta Suzuki Yamaha 

Poza diagnostyką komputerową, naprawą mechaniki,elektroniki i przegladami olejowymi  oferujemy takze osiowanie silnika jako element  przeglądu sezonowego.

 

Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy części i akcesoriów  renomowanych firm.Oferujemy także zamienniki, zawsze dbając o najwyższą jakość ofertowanych usług. 

W portfolio naszych usług znajdziesz:

Przeglądy z diagnostyką

Konserwacje łodzi do zimowania

Montaż sterów strumieniowych 

Montaż urzadzeń nawigacyjnych oraz sprzętu RTV

Montaż klimatyzacji i ogrzewania

Naprawy żelkotowe

Transport  łodzi 

Naprawy przekładni

 

Naprawiamy wszystkie marki łodzi motorowych

 

 

 

 

 

 

Zlecenia realizujemy terminowo. Zawsze informujemy klienta o cenie usługi przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy. Dodatkowe koszty i naprawę usterek, które pojawią się w trakcie przeglądu lub diagnozy , najpierw konsultujemy ze zleceniodawcą. Informujemy właściciela, że jego jednostka jest gotowa do odbioru. Jesteśmy elastyczni dostosowujemy sie do klienta i jego czasu,dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta pracujemy w różnych godzinach .